AudiClub [Latvia]START.LV
Top.LV
PULS.LV Professional statistical system


   
Latvijas Audi Klubs oficiāli reģistrēts Latvijas Republikas uzņēmumu Reģistrā 2002 gada 11. februārī, kaut gan reāli sāka savu eksistenci ilgi pirms tā. Pa šo brīdi Klubs ir gājis ceļu no mazas entuziastu grupas līdz vienam no lielākajiem autoklubiem Latvijā, aktīvi attīstījošai tehniskai bāzei ar nopietnu sponsoru palīdzību. Publikācijas par mūsu organizētajiem pasākumiem var atrast dažādos izdevumos, televīzijā. Audi Kluba biedriem un mūsu draugiem no citiem auto klubiem, regulāri tiek organizēti autosporta pasākumi, tūrisma autobraucieni, kā arī regulāras tikšanās ar kaimiņvalstu Audi Klubiem. Katru gadu tiek organizēta akcija, palīdzība bērnunamiem.

Pamatmērķis – Audi markas mīlētāju un fanātu apvienošana, Audi markas popularizēšana, uzlabot un attīstīt dažādu Audi modeļu izmantošanas iemaņas, veicināt braukšanas un drošības kultūru ceļu satiksmē.

Kluba biedriem ir piemērota atlaižu sistēma pie firmām, Kluba sadarbības partneriem. Starp tiem ir pārstāvēta netikai automobīļu nozare, bet kā arī IT indrustijas, būvfirmas, metālapstrāde, nakts klubi un citi. Sīkāku informāciju var uzzināt attiecīgajā sadaļā.
   

All logos and trademarks in this site are property of their respective owner
2002-2007 (C) Latvijas Audi Klubs
Powered by GarmTech, Coppermine, Phpbb.